Vlčí smečka - rituály pro otce se syny

Víkend , zaměřený na propojení otce se synem. Sdílení mužské energie, síly a přirozené vybití mužské energie při řádění malých i větších vlků.  Posílení mužského vzoru.

Během víkendu se budou malí vlci učit od starých ostřílených vlků: rozdělávat oheň, třeba i v dešti, stavět vlčí chýši (noru), zacházet s nožem, překonávat překážky v lese, skrývat se, plížit v noci za kořistí, otužovat se ráno a večer. Nesmí se zapomenout na společné hraní. Sdílet u ohně, v kruhu své zážitky, pocity a vnímat sounáležitost ke smečce.
Program je dobrovolný.

Vlčí smečka je rozdělena na několik náročností:

  • Menší vlčata  (do 8 let) – pobyt na chatě se spartanskou výbavou. Deskové postele, voda v kanystru, suchý záchod, vaření na kamnech a ohni, svícení svíčkami nebo petrolejkami.
  • Vlčata s tesáky (do 11let) – pobyt na chatě nebo v indiánském týpí (zde spaní na zemi kolem ohně, suchý záchod nebo příroda, vaření na ohni, otužování v potoce, starost o dřevo). Vše si neseme na zádech.
  • Větší vlci (12 let a výše) –  pobyt na chatě nebo v indiánském týpí nebo pod přístřeškem.

Čím starší vlčata a vlci, tím je víkend více stavěn do náročnějšího programu na fyzičku, hry, zkoušky, prožitky, rituály.

Výbava chat a tábořišť je stavěna tak, aby se vlci naučili starat nejen o sebe, ale také o smečku s minimem věcí.

Strava:

V ceně jsou zahrnuty potraviny na celý víkend. Na přípravě stravy se podílí celá smečka.

Máte o podobný víkend zájem? 

Neváhejte mě kontaktovat na tel.č.: 776 660 373 nebo na e-mailu: taborenimato@gmail.com.

Váš Martin Maťo Jung